VÍKENDOVÉ AKCE PŘED SEZÓNOU 

FANDÍME HOKEJI A ČESKÉ REPRE

 

NEJBLIŽŠÍ PLÁNOVANÉ AKCE :

(sledujte dopřesnění termínů)

   

 

Sezóna 2022 nám odstartovala již poslední víkend v dubnu povedenou akcí, kdy jsme společně spálili letošní čarodejnice...:-)

 

POZOR!! Dětský den s programem se odehraje JIŽ první červnový víkend!

NEVÁHEJTE s rezervací..

Ještě o víkend dříve má místní SDH akci spojenou s křestem jejich nového vozu a večer si nenechte ujít HASIČSKOU ZÁBAVU se spoustou občerstvení a večerní program 

 

K dispozici jsou rybářské bungalovy 1-4, které jsou vhodné až pro 5 osob a dispozičně se nachází v naprosté blízkosti břehu rybníka NEPLECH - další zarybnění proběhlo na jaře 2022. Kolem celého rybníka (cca 2ha) jsou široké travnaté břehy, které zajišťují pohodlí rybářům. Rybník je vhodný jak pro zkušené rybáře, tak i pro začínající rybáře, kteří se dostanou k vodě jen párkrát do roka a chtějí si tento vzácný čas náležitě užít. Pro rybolov na našem rybníku není nutná svazová povolenka. Rybář však musí dodržovat stanovené podmínky odlovu. Chytá se systémem „chyť a pusť" s možností zakoupení úlovku. Na rybníku je dostatek chytacích míst rozmístěných tak, aby se zachovala klidná atmosféra místa a mohli jste si vychutnat rybolov. 

Pro objednání nás kontaktujte, následně Vám bude vygenerována rezervace , která bude po úhradě zaznamenána v našem rezervačním systému.

...PETRŮV ZDAR!!!

Můžete u nás ulovit:
Kapra, Amura, Candáta, Štiku, Sumce, Lína